Wróć na stronę główną

Starterfirm - agencja interaktywna

Niniejsza strona internetowa została zrealizowana przez starterfirm.pl

Nowi klienci na wyciągnięcie ręki

Prowadzisz firmę i chcesz dotrzeć do nowych klientów? Próbujesz zaistnieć w internecie, ale to trudniejsze niż myślałeś? Zapraszamy do współpracy. Startefirm istnieje od 2012 roku i od tego czasu świadczy usługi w takim zakresie jak: tworzenie oraz obsługa stron internetowych, pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, AdWords, SEO i wiele innych.

Gwarantujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jeśli chcesz dotrzeć ze swoją działalnością do szerszego grona odbiorców nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Powiedz czego potrzebujesz, my zajmiemy się resztą.

Przykładowe realizacje

Abramczyk Śląsk

Kominki Śląsk

Strona firmy Kominki Abramczyk ze Śląska slask-kominki.pl powstała na bazie gotowego szablonu autorstwa Starterfirm. Witryna zbudowana jest ze Strony Głównej oraz zakładek Oferta, Galeria i Kontakt. Treść oferty zredagowania pod kątem SEO, elegancka kolorystyka oraz dostosowana szata graficzna uatrakcyjnił wygląd strony. Uwypuklenie poszczególnych informacji takich jak dane kontaktowe czy zakres usług znacznie ułatwia klientom poruszanie się po stronie.

Budowa kominków odbywa się przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Wkłady kominkowe proponowane przez firmę charakteryzują się najwyższą jakość. Każdy projekt traktowany jest w pełni indywidualnie, z dużym zaangażowaniem, dzięki temu firma Abramczyk oferuje najlepsze kominki w bardzo przystępnej cenie.

Housekrup Kraków

Elementy szklane Kraków

Zespół Starterfirm przedstawia realizację strony internetowej dla sprzedawcy elementów szklanych - firmy HouseKrup z Krakowa. Strona składa się z zoptymalizowanych podstron, przedstawiających bogatą ofertę szklanych elementów do wyposażenia wnętrz, takich jak kabiny prysznicowe na wymiar, balustrady, drzwi szklane, zabudowy całoszklane, lustra na wymiar. Strona zawiera galerię realizacji oraz formularz kontaktowy. Głównym celem przy projektowaniu strony było przede wszystkim czytelne zaprezentowanie oferty potencjalnym klientom.

Mamy nadzieję, że przejrzyste umieszczenie treści ułatwi poruszanie się po witrynie. Starannie przeprowadzona optymalizacja pod kątem SEO poprawiła widoczność strony w wynikach wyszukiwania Google. Jesteśmy przekonani, że oferta elementów szklanych prezentowana przez firmę HouseKrup zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Działania firmy HouseKrup skupione wokół sprzedaży i montażu elementów szklanych wykonywane są na najwyższym poziomie. Każdy projekt realizowany jest wedle indywidualnych zapotrzebowań klienta, dostosowywany do aranżacji pomieszczeń oraz realizowany z jak największym zaangażowaniem.

Wróć na stronę główną